"Enter"a basıp içeriğe geçin

İddaa tv programı ve haftalık ayrıntılı iddaa maç programı

Bahistika iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Güncel iddaa maç programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Yasal sebepler nedeniyle herhangi bir karşılaşmanın maç izleme linkini paylaşmamaktayız. Fakat sitemizde tavsiye ettiğimiz bahis sitelerinde her gün çok sayıda karşılaşmayı canlı izleyebilirsiniz. Böylece maçları izlerken ayrıca canlı bahis de yapabilirsiniz.

Güvenilir Bahis Siteleri

Rexbet – 1000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Bahigo – 3000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Jetbahis – 1000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Bets10 – 5000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL

iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

18 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

11:00 – Sydney vs CC Mariners – Nesine
17:00 – Gaziantep FK vs Yeni Malatya – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Zimbabve vs Gine – Nesine
19:00 – Malavi vs Senegal – Nesine
20:00 – Karagümrük vs Beşiktaş – beIN SPORTS HD 1
20:00 – Konyaspor vs Adana Demir – beIN SPORTS HD 2
20:30 – 1860 Münih vs Karlsruher – Spor SMART 2
20:30 – Köln vs Hamburg – Spor SMART
22:00 – RFC Seraing vs US Gilloise – Nesine
22:00 – Real Betis vs Alaves – S Sport Plus, D-Smart GO, Nesine
22:00 – Gabon vs Fas – Nesine
22:00 – Gana vs Komorlar – Nesine
22:30 – Burnley vs Watford – S Sport 2, S Sport Plus
22:45 – Aberdeen vs Rangers – Nesine, S Sport Plus
22:45 – Livingston vs Dundee FC – Nesine
22:45 – Ross County vs Motherwell – Nesine
22:45 – St.Pauli vs Dortmund – Spor SMART
22:45 – Bochum vs Mainz 05 – D-Smart GO
23:00 – Brighton vs Chelsea – S Sport, S Sport Plus
23:30 – Cadiz vs Espanyol – Nesine, Spor SMART 2

02:00 – Atlanta vs Milwaukee – Nesine, S Sport, S Sport Plus
02:00 – San Lorenzo vs Obera – Nesine
03:00 – Orlando vs Portland – Nesine
03:30 – Miami Heat vs Toronto – Nesine
04:30 – San Antonio vs Phoenix – Nesine, NBA TV
04:30 – Dallas vs Oklahoma – Nesine
06:30 – LA Lakers vs Utah Jazz – Nesine, S Sport, S Sport Plus
18:00 – Yalovaspor vs Anadolu Efes – TİVİBU SPOR 2, TRT Spor Yıldız
18:00 – Antalya Güneşi vs Ormanspor – TBF YouTube
20:00 – Lietkabelis vs Slask Wroclaw – Nesine
20:00 – Darüşşafaka vs Burgos – Nesine, TİVİBU SPOR 4
20:00 – P.Karşıyaka vs Tenerife – Nesine, TİVİBU SPOR 3
20:15 – Fenerbahçe Beko vs Büyükçekmece – TİVİBU SPOR 2
20:30 – Lavrio vs Treviso – FIBA CL YouTube
22:00 – Asvel vs AS Monaco – Nesine, beIN SPORTS HD 3
22:00 – Venezia vs JL Bourg – Nesine
22:00 – Oostende vs Igokea – FIBA CL YouTube
22:30 – Olimpia Milano vs ALBA Berlin – beIN SPORTS HD 4
22:45 – Partizan vs Hamburg Towers – Nesine, S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Badalona vs Trento – Nesine

rexbet

19 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

11:45 – Brisbane Roar vs Perth Glory – Nesine, beIN SPORTS HD 2
17:00 – Çaykur Rizespor vs Antalyaspor – beIN SPORTS HD 3
17:00 – Göztepe vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 2
17:00 – Kayserispor vs Başakşehir – beIN SPORTS HD 1
19:30 – Sassuolo vs Cagliari – Nesine
20:00 – Trabzonspor vs Giresunspor – beIN SPORTS HD 1
20:00 – Fenerbahçe vs Altay – beIN SPORTS HD 2
20:30 – Hannover 96 vs M gladbach – D-Smart GO, Nesine
20:30 – RB Leipzig vs H.Rostock – Nesine, Spor SMART 2
21:00 – Clermont vs Strasbourg – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 1
21:00 – Lille vs Lorient – Nesine, beIN SPORTS HD 3
21:00 – Montpellier vs Troyes – Nesine, beIN SPORTS HD 4
21:00 – Amiens vs Ajaccio – Nesine
21:00 – Toulouse vs Nancy – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
21:00 – Celta Vigo vs Osasuna – Nesine, Spor SMART
22:00 – Gine Bissau vs Nijerya – Nesine
22:00 – Mısır vs Sudan – Nesine
22:30 – Leicester vs Tottenham – S Sport, S Sport Plus
22:45 – Genk vs Mechelen – Nesine
22:45 – Hull City vs Blackburn – beIN SPORTS HD 2
22:45 – Hoffenheim vs Freiburg – D-Smart GO, Nesine
22:45 – Hertha Berlin vs Union Berlin – Nesine, Spor SMART 2

23:00 – Brentford vs Man Utd – S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Lugo vs Almeria – Nesine
23:00 – Inter vs Empoli – Nesine
23:00 – Twente vs AZ Alkmaar – Nesine
23:00 – Real Sociedad vs Atletico Madrid – Nesine, tivibu SPOR 2
23:30 – Valencia vs Sevilla – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
00:00 – Benfica vs Sporting Club – FIBA YouTube
06:00 – Golden State vs Detroit – S Sport, S Sport Plus
17:30 – Manisa Bld vs Konyaspor – TRT Spor Yıldız
18:00 – Merkezefendi B. vs Bahçeşehir – TİVİBU SPOR 2
18:00 – D.Kursk (K) vs U. Sopron (K) – EuroLeague Women YouTube
19:00 – MBA Moscow (K) vs Venezia (K) – EuroLeague Women YouTube
19:00 – FB Safiport (K) vs F. Schio (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – TTT Riga (K) vs BLMA (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – Arka Gdynia (K) vs Landes (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – Galatasaray (K) vs Uni Girona (K) – EuroLeague Women YouTube
22:00 – Hapoel Holon vs BJK Icrypex – Nesine, TİVİBU SPOR 3
22:30 – Bologna vs Frutti Extra Bursa – S Sport 2, S Sport Plus
22:30 – Levallois vs Türk Telekom – S Sport, S Sport Plus
22:30 – Avenida (K) vs USK Praha (K) – EuroLeague Women YouTube

jetbahis

20 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

06:00 – Leon vs Atlas – Nesine
13:00 – Çin (K) vs Tayvan (K) – Spor SMART
17:00 – Alanyaspor vs Hatayspor – beIN SPORTS HD 1
17:00 – Hindistan (K) vs İran (K) – Spor SMART
20:00 – Galatasaray vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 1
21:00 – Getafe vs Granada – Nesine, Spor SMART
21:00 – Elche vs Real Madrid – Nesine, tivibu SPOR 2
22:45 – Arsenal vs Liverpool – Nesine
23:00 – Roma vs Lecce – Nesine
23:30 – Athletic Bilbao vs Barcelona – Nesine, tivibu SPOR 2
05:00 – Utah Jazz vs Houston – NBA TV
06:00 – Denver vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
17:00 – Ekaterinburg(K) vs Szekszard (K) – EuroLeague Women YouTube
22:00 – Bourges (K) vs Imos Brno (K) – FIBA YouTube

mobilbahis

21 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

06:00 – Atl San Luis vs FC Juarez – Nesine
11:00 – Japonya (K) vs Myanmar (K) – Spor SMART
11:45 – Wellington P vs Western Utd – Nesine, beIN CONNECT
13:00 – Avustralya (K) vs Endonezya (K) – Spor SMART
15:00 – Tayland (K) vs Filipinler (K) – Spor SMART
17:00 – Güney Kore (K) vs Vietnam (K) – Spor SMART
19:00 – Samsunspor vs Kocaelispor – beIN SPORTS MAX HD 1
20:30 – Hamburg vs St.Pauli – beIN SPORTS HD 2, Nesine, tivibu SPOR 2
20:30 – F.Düsseldorf vs Nürnberg – tivibu SPOR 3, Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
22:00 – AZ Alkmaar II vs VVV Venlo – Nesine
22:00 – Den Bosch vs FC Eindhoven – Nesine
22:00 – Maastricht vs Volendam – Nesine
22:00 – PSV II vs Excelsior – Nesine
22:00 – Roda vs Den Haag – Nesine
22:00 – Arouca vs Benfica – Nesine, S Sport Plus
22:30 – E.Frankfurt vs A.Bielefeld – tivibu SPOR 2, Nesine, beIN SPORTS MAX HD 1
22:30 – Parma vs Frosinone – Nesine
22:45 – Oostende vs Antwerp – Nesine

22:45 – Hellas Verona vs Bologna – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
22:45 – Rangers vs Stirling Alb – Nesine
23:00 – Watford vs Norwich City – S Sport, S Sport Plus
23:00 – Lyon vs Saint-Etienne – Nesine, beIN SPORTS HD 2
23:00 – Espanyol vs Real Betis – Nesine, Spor SMART
23:00 – Tenerife vs Real Oviedo – Nesine
02:00 – Boca Junio vs Platense – Nesine
03:30 – New York vs New Orleans – Nesine, NBA TV
06:00 – Dallas vs Phoenix – Nesine, S Sport, S Sport Plus
06:00 – Golden State vs Indiana – Nesine
18:00 – Antalya Güneşi vs Balıkesir BŞB – TRT Spor Yıldız
20:00 – CSKA Moscow vs Olimpia Milano – Nesine, beIN SPORTS HD 4
20:00 – Asvel vs Crvena Zvezda – Nesine, beIN SPORTS HD 3
20:00 – VEF Riga vs Dijon – FIBA CL YouTube
20:30 – Anadolu Efes vs Panathinaikos – Nesine, beIN SPORTS HD 3
20:30 – Baskonia vs B.München – Nesine, beIN SPORTS HD 4

bets10

22 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:15 – Paços Ferreira vs Boavista – Nesine
06:00 – Mazatlan vs Toluca – Nesine
11:45 – Sydney vs Perth Glory – Nesine, beIN CONNECT
13:30 – Yeni Malatya vs Beşiktaş – beIN SPORTS HD 1
13:30 – Ümraniyespor vs Menemenspor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
13:30 – Manisa FK vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz
15:30 – Everton vs Aston Villa – S Sport, S Sport Plus
15:30 – Not.Forest vs Derby County – Nesine, beIN SPORTS HD 4
15:30 – Paderborn vs W.Bremen – beIN SPORTS HD 3, Nesine, tivibu SPOR 4
15:30 – H.Rostock vs Heidenheim – tivibu SPOR 5, Nesine, beIN CONNECT
15:30 – Ingolstadt vs Darmstadt – tivibu SPOR 3, Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
15:30 – Auchinleck vs Hearts – Nesine
16:00 – Levante vs Cadiz – Nesine, Spor SMART
16:00 – Adana Demir vs Karagümrük – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Sivasspor vs Fenerbahçe – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Altınordu vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
16:00 – Cosenza Calcio vs Ascoli – Nesine
16:00 – Alessandria vs Benevento – Nesine
16:00 – Como vs Crotone – Nesine
16:00 – SPAL vs Pisa – Nesine
16:00 – Monza vs Reggina – Nesine
16:00 – Brescia vs Ternana – Nesine
17:00 – Genoa vs Udinese – Nesine, S Sport Plus
17:30 – Leverkusen vs Augsburg – tivibu SPOR 4, Nesine, beIN SPORTS HD 4
17:30 – M gladbach vs Union Berlin – tivibu SPOR 5, Nesine, beIN CONNECT
17:30 – Freiburg vs Stuttgart – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2

17:30 – Hoffenheim vs Dortmund – beIN SPORTS HD 3, Nesine, tivibu SPOR 3
17:30 – Greuther Fürth vs Mainz 05 – Nesine, beIN CONNECT
18:00 – Brentford vs Wolves – S Sport Plus
18:00 – Leeds Utd vs Newcastle – S Sport Plus, A Spor
18:00 – Man Utd vs West Ham – S Sport, S Sport Plus
18:00 – Dunfermline Ath vs Inverness CT – Nesine
18:00 – Birmingham vs Barnsley – Nesine, beIN CONNECT
18:00 – Real Zaragoza vs Valladolid – Nesine
18:15 – Kortrijk vs Eupen – Nesine
18:15 – Villarreal vs Mallorca – Nesine, Spor SMART
18:15 – Perugia vs Pordenone – Nesine
18:30 – Moreirense vs Santa Clara – Nesine
19:00 – Brest vs Lille – Nesine, beIN SPORTS HD 2
19:00 – Başakşehir vs Göztepe – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Ankaragücü vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
20:00 – Inter vs Venezia – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
20:15 – Fuenlabrada vs Las Palmas – Nesine
20:30 – St Truiden vs RFC Seraing – Nesine
20:30 – Beerschot VA vs OH Leuven – Nesine
20:30 – Southampton vs Man City – S Sport, S Sport Plus
20:30 – Bochum vs Köln – beIN SPORTS HD 3, Nesine, tivibu SPOR 3
20:30 – Sevilla vs Celta Vigo – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
20:30 – Alloa Athletic vs Celtic – Nesine
20:45 – Vitesse vs Groningen – Nesine
21:00 – Amiens vs Guingamp – Nesine
21:00 – Bastia vs Toulouse – Nesine
21:00 – Dijon vs Quevilly – Nesine
21:00 – Dunkerque vs Sochaux – Nesine
21:00 – Grenoble vs Niort – Nesine
21:00 – Le Havre vs Rodez – Nesine
21:00 – Tondela vs Vizela – Nesine

22:00 – AZ Alkmaar vs Cambuur – Nesine
22:00 – Heerenveen vs PEC Zwolle – Nesine
22:30 – Erzgebirge Aue vs Schalke 04 – beIN SPORTS HD 3, Nesine, tivibu SPOR 4
22:45 – Charleroi vs Gent – Nesine, tivibu SPOR 2
22:45 – Lazio vs Atalanta – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
23:00 – Willem II vs Twente – Nesine
23:00 – Lens vs Marsilya – Nesine, beIN SPORTS HD 2
23:00 – Atletico Madrid vs Valencia – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
23:00 – Malaga vs Ibiza – Nesine
23:30 – Sporting CP vs Braga – Nesine, S Sport Plus
03:00 – Philadelphia vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
04:00 – Milwaukee vs Chicago – NBA TV
13:00 – HDI Afyon Bld vs Yalovaspor – TİVİBU SPOR 2
13:30 – Bursa BŞB (K) vs Hatayspor (K) – TBF YouTube
14:00 – Çankaya Üni.(K) vs Galatasaray (K) – TBF YouTube
14:00 – Kocaeli Kağıtsp vs Fethiye Bld – TBF YouTube
15:30 – Merkezefendi B. vs Gaziantep – TİVİBU SPOR 2
15:45 – Mamak Belediye vs Ormanspor – TBF YouTube
16:00 – Kayseri Bas (K) vs Antalya 07 (K) – TBF YouTube
17:30 – Bornova Bld. vs Akhisar Bld – TBF YouTube
18:00 – Tofaş vs Darüşşafaka – TRT Spor Yıldız
19:00 – Beşiktaş (K) vs İzmit Bld. (K) – TİVİBU SPOR
20:00 – BC Andorra vs Basquet Manresa – Nesine, SPOR SMART 2
20:15 – Galatasaray NEF vs Petkim Spor – TİVİBU SPOR 2
22:45 – Valencia vs Gran Canaria – Nesine

rexbet

23 Ocak 2022 futbol ve basketbol iddaa tv programı

02:00 – Guadalajara vs Queretaro – Nesine
04:00 – Leon vs Pachuca – Nesine
06:06 – Monterrey vs Cruz Azul – Nesine
08:05 – CC Mariners vs Melbourne City – Nesine, beIN CONNECT
10:45 – Brisbane Roar vs Adelaide Utd – Nesine, beIN CONNECT
13:00 – İran (K) vs Çin (K) – Spor SMART 2
13:30 – Kasımpaşa vs Kayserispor – beIN SPORTS HD 3
13:30 – Hatayspor vs Çaykur Rizespor – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Bandırmaspor vs BB Erzurum – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
13:30 – Adanaspor vs Keçiörengücü – beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz
14:15 – Nijmegen vs Feyenoord – Nesine
14:30 – Cagliari vs Fiorentina – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
15:00 – Metz vs Nice – Nesine, beIN SPORTS HD 4
15:30 – Standard Liege vs Club Brugge – Nesine
15:30 – Karlsruher vs Sandhausen – tivibu SPOR 5, Nesine, beIN CONNECT
15:30 – Hannover 96 vs D.Dresden – tivibu SPOR 4, Nesine, beIN CONNECT
15:30 – Regensburg vs Holstein Kiel – tivibu SPOR 3, Nesine, beIN CONNECT
16:00 – Granada vs Osasuna – Nesine, Spor SMART
16:00 – Burgos vs Leganes – Nesine
16:00 – Antalyaspor vs Gaziantep FK – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Giresunspor vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 3
16:00 – Altay vs Konyaspor – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Boluspor vs Tuzlaspor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
16:30 – Heracles vs Go Ahead – Nesine
16:30 – PSV Eindhoven vs Ajax – Nesine
17:00 – Arsenal vs Burnley – S Sport Plus
17:00 – Crystal Palace vs Liverpool – S Sport, S Sport Plus
17:00 – Leicester vs Brighton – S Sport Plus

17:00 – Angers vs Troyes – Nesine, beIN CONNECT
17:00 – Bordeaux vs Strasbourg – Nesine, beIN CONNECT
17:00 – Clermont vs Rennes – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Nantes vs Lorient – Nesine
17:00 – Napoli vs Salernitana – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
17:00 – Spezia vs Sampdoria – Nesine
17:00 – Torino vs Sassuolo – Nesine, S Sport Plus
17:00 – Tayvan (K) vs Hindistan (K) – Spor SMART 2
17:30 – RB Leipzig vs Wolfsburg – tivibu SPOR 3, Nesine, beIN SPORTS HD 4
18:00 – US Gilloise vs Genk – Nesine, tivibu SPOR 4
18:00 – Sport.Gijon vs Amorebieta – Nesine
18:15 – Real Madrid vs Elche – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
18:15 – Vicenza vs Cittadella – Nesine
18:30 – Maritimo vs Belenenses – Nesine
18:30 – V.Guimaraes vs Estoril – Nesine
18:45 – Sp. Rotterdam vs Utrecht – Nesine
19:00 – Galatasaray vs Trabzonspor – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Eyüpspor vs Bursaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:05 – Montpellier vs Monaco – Nesine, beIN SPORTS HD 3
19:30 – Chelsea vs Tottenham – S Sport, S Sport Plus
19:30 – Hertha Berlin vs Bayern München – beIN SPORTS HD 2, Nesine, tivibu SPOR 3
20:00 – Empoli vs Roma – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
20:15 – Girona vs Lugo – Nesine
20:15 – Huesca vs Ponferradina – Nesine
20:30 – Mechelen vs Anderlecht – Nesine
20:30 – Real Sociedad vs Getafe – Nesine, Spor SMART 2
20:30 – Rayo Vallecano vs Athletic Bilbao – Nesine, Spor SMART
20:30 – Lecce vs Cremonese – Nesine
21:00 – Gil Vicente vs Portimonense – Nesine

22:00 – Waalwijk vs Fortuna Sittard – Nesine
22:45 – Paris SG vs Reims – Nesine, beIN SPORTS HD 2
22:45 – Milan vs Juventus – S Sport Plus, Nesine, S Sport 2
23:00 – Cercle Brugge vs Zulte Waregem – Nesine
23:00 – Alaves vs Barcelona – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
23:00 – Alcorcon vs Mirandes – Nesine
23:30 – Porto vs Famalicao – Nesine, S Sport Plus
04:00 – Milwaukee vs Sacramento – S Sport, S Sport Plus
13:00 – BJK Icrypex vs Frutti Extra Bursa – TİVİBU SPOR 2
14:00 – Elazığ İ.Ö (K) vs Nesibe Aydın(K) – TBF YouTube
14:00 – Mersin BŞB vs Gemlik Basket – TBF YouTube
14:30 – Real Betis vs Bilbao Basket – Nesine
15:30 – Türk Telekom vs Büyükçekmece – TİVİBU SPOR 2
15:45 – Samsunspor vs Ted Ankara – TBF YouTube
17:30 – FB Safiport (K) vs Ormanspor (K) – TİVİBU SPOR
17:30 – Final Spor vs Konyaspor – TBF YouTube
18:00 – P.Karşıyaka vs Anadolu Efes – TİVİBU SPOR 2
19:00 – Baskonia vs Burgos – Nesine
20:00 – Bayreuth vs Legia Warszawa – FIBA YouTube
20:15 – Fenerbahçe Beko vs Bahçeşehir – TİVİBU SPOR 2
20:30 – Real Madrid vs Barcelona – Nesine ,
21:00 – New York vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
22:00 – Fuenlabrada vs Badalona – Nesine
22:00 – Obradoiro vs Breogan – Nesine
23:30 – Washington vs Boston – S Sport, S Sport Plus

jetbahis

24 Ocak 2022 futbol ve basketbol İddaa tv programı

11:00 – Myanmar (K) vs Güney Kore (K) – Spor SMART
13:00 – Filipinler (K) vs Avustralya (K) – Spor SMART
15:00 – Endonezya (K) vs Tayland (K) – Spor SMART
17:00 – Vietnam (K) vs Japonya (K) – Spor SMART
22:00 – FC Oss vs AZ Alkmaar II – Nesine
22:45 – Blackburn vs Middlesbrough – Nesine, beIN SPORTS HD 2
22:45 – Caen vs Ajaccio – Nesine, beIN SPORTS HD 3
23:00 – R. Sociedad II vs Cartagena – Nesine
23:00 – Almeria vs Eibar – Nesine
03:00 – Charlotte vs Atlanta – NBA TV

iddaa tv programı

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa tv programı

İddaa tv programı listesindeki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. 2022 iddaa maç programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.