İddaa tv programı ve haftalık ayrıntılı iddaa maç programı

Bahistika iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Güncel iddaa maç programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Yasal sebepler nedeniyle herhangi bir karşılaşmanın maç izleme linkini paylaşmamaktayız. Fakat sitemizde tavsiye ettiğimiz bahis sitelerinde her gün çok sayıda karşılaşmayı canlı izleyebilirsiniz. Böylece maçları izlerken ayrıca canlı bahis de yapabilirsiniz.

Güvenilir Bahis Siteleri

Rexbet – 1000 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Betroad – 3000 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Hovarda – 1500 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Betelli – 5050 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Jetbahis – 1000 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Intobet – 4000 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL
Genzobet – 4000 TL’ye kadar bonus – ÜYE OL

iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

23 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaa tv program

19:00 – Al Nahda vs Al Ahed – Spor SMART 2
20:30 – Ankaragücü vs Beşiktaş – ATV
21:00 – Al Hilal Riyadh vs Al Ain – Spor SMART
21:45 – Auxerre vs Stade Lavallois – beIN SPORTS 4
21:45 – Grenoble vs Saint-Etienne – beIN SPORTS 5
22:00 – Arsenal vs Chelsea – beIN SPORTS 3
22:00 – Lazio vs Juventus – TRT Spor
02:30 – New York vs Philadelphia – S Sport, S Sport Plus
15:30 – Bursa Ant (K) vs Bodrum (K) – TBF YouTube
20:30 – Panathinaikos vs M.Tel Aviv – S Sport, S Sport Plus
22:00 – Real Madrid vs Baskonia – S Sport 2, S Sport Plus

24 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaa tv bülteni

03:30 – Arg Juniors vs Corinthians – S Sport 2, S Sport Plus
12:00 – CC Mariners vs Abdish-Ata – Spor SMART 2
13:00 – Yokohama vs Ulsan Hyundai – Spor SMART
19:30 – Aris vs Olympiakos – S Sport Plus, EXXEN
20:00 – Lorient vs PSG – beIN SPORTS 4
20:30 – AEK Atina vs Panathinaikos – TV 8,5, S Sport Plus, EXXEN
20:30 – Trabzonspor vs Karagümrük – A Spor
21:45 – Wolves vs Bournemouth – beIN SPORTS MAX 2
21:45 – Coventry vs Hull City – Tigers+
22:00 – Crystal Palace vs Newcastle – beIN SPORTS MAX 1
22:00 – Everton vs Liverpool – beIN SPORTS 3
22:00 – Man Utd vs Sheffield Utd – beIN SPORTS 2
22:00 – Ajax vs Excelsior – EXXEN
22:00 – Marsilya vs Nice – beIN SPORTS 5
22:00 – Monaco vs Lille – beIN SPORTS 4
22:00 – Atalanta vs Fiorentina – TRT Spor
02:30 – Minnesota vs Phoenix – S Sport, S Sport Plus
19:00 – Bahçeşehir vs Chemnitz – NTV, FIBA YouTube
20:00 – AS Monaco vs Fenerbahçe Beko – S Sport, S Sport Plus, Exxen
22:00 – Barcelona vs Olympiakos – S Sport 2, S Sport Plus, Exxen

25 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaa tv programı

03:30 – Independient vs Palmeiras – S Sport 2, S Sport Plus
19:45 – Heerenveen vs PSV Eindhoven – EXXEN, TV 8,5
21:00 – Udinese vs Roma – S Sport Plus, S Sport 2
22:00 – Brighton vs Man City – beIN SPORTS 3
22:00 – Go Ahead vs Feyenoord – EXXEN, TV 8,5
04:30 – Oklahoma vs New Orleans – S Sport, S Sport Plus
21:15 – Panathinaikos vs M.Tel Aviv – S Sport, S Sport Plus
22:00 – Real Madrid vs Baskonia – S Sport 2, S Sport Plus

26 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaatv programı

12:45 – Brisbane Roar vs Adelaide Utd – A-Leagues YouTube
18:00 – Al Hilal Riyadh vs Al Fateh – TV 8,5, S Sport Plus, EXXEN
19:30 – Hertha Berlin vs Hannover 96 – tivibu SPOR 4
19:30 – St.Pauli vs H.Rostock – tivibu SPOR 3
21:00 – Al Ittihad vs Al Shabab – S Sport Plus, EXXEN
21:30 – Bochum vs Hoffenheim – tivibu SPOR 2
21:45 – Frosinone vs Salernitana – S Sport Plus
22:00 – Real Sociedad vs Real Madrid – S Sport Plus
05:00 – LA Lakers vs Denver – S Sport, S Sport Plus, Exxen
19:00 – Tenerife vs Peristeri – Tivibu Spor 1
20:00 – AS Monaco vs Fenerbahçe Beko – S Sport, S Sport Plus
22:00 – Barcelona vs Olympiakos – S Sport 2, S Sport Plus
22:00 – Murcia vs Unicaja – Tivibu Spor 1

27 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaa tv bülteni

10:15 – Wellington P vs Macarthur – A-Leagues YouTube
10:15 – Newcastle Jets vs CC Mariners – A-Leagues YouTube
12:45 – Melbourne V vs West Sydney – A-Leagues YouTube
14:00 – Paderborn vs Elversberg – tivibu SPOR 3
14:00 – Holstein Kiel vs Kaiserslautern – tivibu SPOR 1
14:00 – Braunschweig vs Hamburg – tivibu SPOR 2
15:00 – Las Palmas vs Girona – S Sport, S Sport Plus
16:00 – Lecce vs Monza – S Sport Plus
16:30 – Bayern Münih vs E.Frankfurt – tivibu SPOR 2
16:30 – RB Leipzig vs Dortmund – tivibu SPOR 1
16:30 – Freiburg vs Wolfsburg – tivibu SPOR 3
16:30 – Augsburg vs W.Bremen – tivibu SPOR 4
17:15 – Almeria vs Getafe – S Sport, S Sport Plus
19:00 – Juventus vs Milan – S Sport 2, S Sport Plus
19:30 – Alaves vs Celta Vigo – S Sport, S Sport Plus
19:30 – Leverkusen vs Stuttgart – tivibu SPOR 1
19:30 – Elche vs Espanyol – S Sport Plus
21:00 – Al Khaleej vs Al Nassr – S Sport Plus, EXXEN
21:30 – Schalke 04 vs F.Düsseldorf – tivibu SPOR 2
21:45 – Lazio vs Hellas Verona – S Sport 2, S Sport Plus
22:00 – Atletico Madrid vs Athletic Bilbao – S Sport, S Sport Plus
00:30 – Indiana vs Milwaukee – S Sport, S Sport Plus
20:00 – Orlando vs Cleveland – NBA TV
22:30 – New Orleans vs Oklahoma – S Sport Plus

28 Nisan 2024 futbol ve basketbol iddaa tv program

08:00 – Sydney vs Perth Glory – A-Leagues YouTube
10:00 – Melbourne City vs Western Utd – A-Leagues YouTube
13:15 – Nijmegen vs AZ Alkmaar – TV 8,5, EXXEN
13:30 – Inter vs Torino – S Sport 2, S Sport Plus
14:00 – Fenerbahçe (K) vs Ataşehir Bd (K) – FB TV
14:30 – Magdeburg vs Osnabruck – tivibu SPOR 4
14:30 – Nürnberg vs Karlsruher – tivibu SPOR 2
14:30 – Wehen vs Greuther Fürth – tivibu SPOR 3
14:30 – St.Mirren vs Rangers – S Sport Plus
15:00 – Cadiz vs Mallorca – S Sport, S Sport Plus
16:00 – Bologna vs Udinese – S Sport 2, S Sport Plus
16:00 – Göztepe vs Gençlerbirliği – TRT Spor Konferans
16:00 – Giresunspor vs Sakaryaspor – TRT Spor Konferans
16:00 – Keçiörengücü vs Ümraniyespor – TRT Spor Konferans
16:00 – Tuzlaspor vs Bodrum FK – TRT Spor Konferans
16:00 – BB Erzurum vs Çorum FK – TRT Spor Konferans
16:00 – Kocaelispor vs Bandırmaspor – TRT Spor Konferans
16:00 – Ş.Urfaspor vs Eyüpspor – TRT Spor Konferans
16:00 – Boluspor vs Altay – TRT Spor Konferans
16:00 – Adanaspor vs Manisa FK – TRT Spor Konferans
16:30 – M gladbach vs Union Berlin – tivibu SPOR 1
17:00 – Dundee FC vs Celtic – S Sport Plus
17:15 – Granada vs Osasuna – S Sport, S Sport Plus
18:30 – Mainz 05 vs Köln – tivibu SPOR 3
19:00 – Atalanta vs Empoli – S Sport Plus
19:00 – Napoli vs Roma – S Sport 2, S Sport Plus
19:30 – Villarreal vs Rayo Vallecano – S Sport, S Sport Plus
19:30 – PAOK vs AEK Atina – EXXEN
19:30 – US Gilloise vs Antwerp – S Sport Plus
20:30 – Darmstadt vs Heidenheim – tivibu SPOR 1
20:30 – Panathinaikos vs Aris – TV 8,5, S Sport Plus, EXXEN
21:45 – Fiorentina vs Sassuolo – S Sport Plus
22:00 – Real Betis vs Sevilla – S Sport 2, S Sport Plus
22:30 – Dallas vs LA Clippers – S Sport Plus

29 Nisan 2024 futbol ve basketbol İddaa tv programı

21:45 – Genoa vs Cagliari – S Sport Plus
22:00 – Barcelona vs Valencia – S Sport Plus
03:00 – New Orleans vs Oklahoma – S Sport, S Sport Plus

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

İddaa tv programı listesindeki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. 2023 iddaa maç programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.