28-29-30-31 Temmuz – 1-2 Ağustos 2020 iddaa tv programı

28-29-30-31 Temmuz – 1-2 Ağustos 2020 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 28-29-30-31 Temmuz – 1-2 Ağustos 2020 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Jet Bahis – 100 TL Nakit İade, kaybetmeyen bahis bonusu – ÜYE OL
Casino Maxi – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Casino Metropol – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL

28-29-30-31 Temmuz – 1-2 Ağustos 2020 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

28 Temmuz 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:30 – Guarani vs General Diaz – Nesine
02:00 – Atl San Luis vs FC Juarez – Nesine
03:30 – SJ Earthquakes vs Real Salt Lake – Nesine
04:00 – Pachuca vs Club America – Nesine
06:00 – Mazatlan vs Puebla – Nesine
06:00 – Seattle S. vs Los Angeles FC – Nesine
18:00 – Kauno Zalgiris vs Banga – Nesine
19:00 – FK Panevezys vs Zalgiris – Nesine
20:00 – HamKam vs Ranheim – Nesine
20:00 – Riteriai vs Suduva – Nesine
20:30 – Parma vs Atalanta – Nesine
21:00 – Tuzlaspor vs Manisa FK – A Spor
21:30 – Zürich vs Sion – Nesine
22:45 – Inter vs Napoli – Nesine

29 Temmuz 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

03:00 – Columbus Crew vs Minnesota Utd – Nesine
05:30 – Portland vs FC Cincinnati – Nesine
12:30 – Melbourne V vs Brisbane Roar – Nesine
13:00 – M. Yamagata vs JEF United – Nesine
13:00 – Mito HollyHock vs Kofu – Nesine
13:00 – ThespaKusats vs Tochigi SC – Nesine
13:00 – Tokyo Verdy vs Niigata – Nesine
13:00 – Matsumoto vs Machida – Nesine
13:00 – Zweigen vs Omiya – Nesine
13:00 – Fagiano vs Kyoto Sanga – Nesine
13:00 – Renofa Yamag vs V-Varen Naga – Nesine
13:00 – Fukuoka vs Ehime FC – Nesine
13:00 – Giravanz vs Tokushima – Nesine
13:00 – Ryukyu vs Jubilo Iwata – Nesine
19:00 – Kristiansund vs Sandefjord – Nesine
19:00 – Stromsgodset vs Brann – Nesine
19:00 – Sarpsborg vs Haugesund – Nesine
19:00 – Mjondalen vs Odds BK – Nesine
19:00 – Aalesund vs Start – Nesine
20:00 – Vasteras vs Halmstad – Nesine
20:00 – Jönköpings vs Sundsvall – Nesine
20:00 – Dalkurd vs Örgryte – Nesine
20:00 – Gais vs Ljungskile – Nesine
20:00 – Norrby vs AFC Eskilstuna – Nesine
20:00 – Degerfors vs Östers – Nesine
20:30 – Lazio vs Brescia – Nesine
20:30 – Sampdoria vs Milan – Nesine
20:30 – Sassuolo vs Genoa – Nesine
20:30 – Udinese vs Lecce – Nesine
20:30 – Hellas Verona vs SPAL – Nesine
21:30 – Molde vs Valerenga – Nesine
21:45 – Brentford vs Swansea – Nesine
22:45 – Cagliari vs Juventus – Nesine
22:45 – Fiorentina vs Bologna – Nesine
22:45 – Torino vs Roma – Nesine
03:00 – Houston vs Boston – NBA TV
05:00 – Seattle (K) vs Minnesota (K) – S Sport 2

Mobilbahis’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

30 Temmuz 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

12:30 – Adelaide Utd vs Perth Glory – Nesine
13:00 – SH Shenhua vs Shenzhen FC – Nesine
15:00 – Guangzhou R&F vs GZ Evergrande – Nesine
18:45 – Göteborg vs Malmö – Nesine
19:00 – Stabaek vs Bodo/Glimt – Nesine
20:00 – Trelleborgs vs Umea FC – Nesine
20:00 – IK Brage vs Akropolis – Nesine
21:30 – Rosenborg vs Viking – Nesine
03:00 – Dallas (K) vs New York (K) – NBA TV

JetBahis’e Kayıt Ol 100 TL’ye kadar nakit iade kazan

31 Temmuz 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

03:00 – Philadelphia vs Kansas – Nesine
12:00 – APIA vs Marconi – Nesine
12:30 – West Sydney vs Wellington P – Nesine
12:30 – Manly Utd vs Rockdale – Nesine
12:30 – Blacktown vs NS Mariners – Nesine
13:00 – Jiangsu Suning vs SD Luneng – Nesine
15:00 – Dalian Pro vs Henan Jianye – Nesine
19:00 – Tallinna Kalev vs Flora Tallinn – Nesine
19:00 – KFUM Oslo vs Asane – Nesine
19:00 – Ranheim vs Kongsvinger – Nesine
19:00 – Sogndal vs Raufoss – Nesine
19:00 – Strommen vs Sandnes – Nesine
19:00 – Tromsö vs Stjordals-Blink – Nesine
19:00 – Ull Kisa vs HamKam – Nesine
19:00 – Oygarden vs Grorud IL – Nesine
21:30 – Lugano vs Servette – Nesine
21:30 – Luzern vs Zürich – Nesine
21:30 – Sion vs Young Boys – Nesine
21:30 – St. Gallen vs Xamax – Nesine
21:30 – Thun vs Basel – Nesine
21:30 – Jerv vs Lilleström – Nesine
22:00 – Ascoli vs Benevento – Nesine
22:00 – Virtus Entella vs Cittadella – Nesine
22:00 – Trapani vs Crotone – Nesine
22:00 – Cosenza Calcio vs Juve Stabia – Nesine
22:00 – Venezia vs Perugia – Nesine
22:00 – Chievo vs Pescara – Nesine
22:00 – Frosinone vs Pisa – Nesine
22:00 – Cremonese vs Pordenone – Nesine
22:00 – Salernitana vs Spezia – Nesine
22:10 – Paris SG vs Lyon – Nesine , beIN SPORTS HD 3
22:15 – Valur vs İA Akranes – Nesine
01:00 – Was Mystics (K) vs Seattle (K) – Nesine
01:30 – New Orleans vs Utah Jazz – Nesine , S Sport
03:00 – Minnesota (K) vs Chicago Sky (K) – Nesine
04:00 – LA Lakers vs LA Clippers – Nesine , S Sport
05:00 – LA Sparks (K) vs Connecticut (K) – Nesine
21:30 – Brooklyn vs Orlando – Nesine , S Sport
23:00 – Portland vs Memphis – Nesine , NBA TV
23:00 – Washington vs Phoenix – Nesine

1 Ağustos 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

02:30 – Orlando City vs Los Angeles FC – Nesine
03:30 – Puebla vs Cruz Azul – Nesine
05:30 – FC Juarez vs Necaxa – Nesine
10:00 – Melbourne City vs Sydney – Nesine
12:00 – Sendai vs Yokohama – Nesine
12:00 – Yokohama FC vs Hiroshima – Nesine
12:00 – Nagoya vs Kashiwa Reysol – Nesine
13:00 – Jeonbuk Motors vs Pohang Steelers – Nesine
13:00 – Seongnam vs FC Seoul – Nesine
13:00 – Fagiano vs Ryukyu – Nesine
13:00 – Urawa Reds vs Shimizu – Nesine
13:00 – Fc Tokyo vs Tosu – Nesine
13:00 – Shonan vs Cerezo Osaka – Nesine
13:00 – Gamba Osaka vs Kawasaki – Nesine
13:00 – Oita Trinita vs Kashima – Nesine
13:00 – Beijing Guoan vs WH Zall – Nesine
14:00 – Incheon Utd vs Gwangju – Nesine
14:00 – Nizhny Novgorod vs Tom Tomsk – Nesine
14:30 – Aberdeen vs Rangers – Nesine
15:00 – SJZ Ever Bright vs QD Huanghai – Nesine
16:00 – Djurgarden vs Hacken – Nesine
16:00 – Örebro vs Falkenbergs – Nesine
17:00 – Inter Turku vs Mariehamn – Nesine
17:00 – HJK Helsinki vs KuPS Kuopio – Nesine
17:00 – Ilves Tampere vs HIFK – Nesine
17:00 – Rops vs TPS Turku – Nesine
17:00 – SJK vs Haka – Nesine
17:00 – Oulu vs Jaro – Nesine
18:00 – Neftekhimi vs Chayka – Nesine
18:00 – Fakel vs Akron – Nesine
18:30 – Ljungskile vs Halmstad – Nesine
18:30 – Sundsvall vs Degerfors – Nesine
19:00 – Brescia vs Sampdoria – Nesine , beIN SPORTS HD 3
19:00 – Sandefjord vs Molde – Nesine
19:30 – D.Tbilisi vs Chikhura – Nesine
19:30 – Arsenal vs Chelsea – Nesine
20:30 – L.Tbilisi vs T. Kutaisi – Nesine
21:30 – Club Brugge vs Antwerp – Nesine
21:30 – Brann vs Valerenga – Nesine
21:30 – Rijeka vs Lokomotiva – Nesine
21:45 – Milan vs Cagliari – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
21:45 – Atalanta vs Inter – Nesine , beIN SPORTS HD 4
21:45 – Juventus vs Roma – Nesine , beIN SPORTS HD 3
21:45 – Napoli vs Lazio – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
22:45 – Benfica vs Porto – Nesine
01:30 – Milwaukee vs Boston – Nesine
03:00 – San Antonio vs Sacramento – Nesine
04:00 – Dallas vs Houston – Nesine , S Sport
20:00 – Denver vs Miami Heat – Nesine , S Sport
22:30 – Oklahoma vs Utah Jazz – Nesine

Casino Maxi’ye Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

2 Ağustos 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:00 – Club America vs Tijuana – Nesine
03:00 – Tigres vs Pachuca – Nesine
03:00 – SJ Earthquakes vs Minnesota Utd – Nesine
05:30 – New York City vs Portland – Nesine
08:00 – Sapporo vs Vissel Kobe – Nesine
09:00 – Grulla Morio vs Cerezo Osaka 23 – Nesine
11:00 – Yokohama SCC vs Blaublitz – Nesine
11:00 – Sagamihara vs Kagoshima Un – Nesine
11:00 – Fujieda MYFC vs FC Gifu – Nesine
12:00 – Kofu vs Renofa Yamag – Nesine
12:00 – Matsumoto vs Giravanz – Nesine
12:00 – V-Varen Naga vs Tokyo Verdy – Nesine
12:00 – Roasso vs Fukushima – Nesine
12:30 – Newcastle Jets vs Western Utd – Nesine
12:30 – Kyoto Sanga vs Machida – Nesine
13:00 – Gangwon vs Sangju Sangmu – Nesine
13:00 – Suwon Bluewings vs Daegu – Nesine
13:00 – Busan vs Ulsan Hyundai – Nesine
13:00 – Mito HollyHock vs Zweigen – Nesine
13:00 – Omiya vs Fukuoka – Nesine
13:00 – JEF United vs ThespaKusats – Nesine
13:00 – Tokushima vs M. Yamagata – Nesine
13:00 – Ehime FC vs Jubilo Iwata – Nesine
13:00 – Gainare vs Kataller – Nesine
13:00 – Shanghai SIPG vs Hebei CFFC – Nesine
15:00 – CQ Lifan vs Tianjin Teda – Nesine
15:30 – Norrby vs Jönköpings – Nesine
15:30 – Kalmar vs AIK – Nesine
15:30 – Helsingborg vs Hammarby – Nesine
17:00 – Suduva vs FK Panevezys – Nesine
17:00 – Harrogate vs Notts County – Nesine
18:30 – Akropolis vs Gais – Nesine
18:30 – Göteborg vs Malmö – Nesine
18:30 – Varbergs vs Östersunds – Nesine
18:30 – Celtic vs Hamilton – Nesine
19:00 – SPAL vs Fiorentina – Nesine , beIN SPORTS HD 3
19:00 – Bodo/Glimt vs Stromsgodset – Nesine
19:00 – Viking vs Kristiansund – Nesine
19:00 – Haugesund vs Stabaek – Nesine
19:00 – Sarpsborg vs Aalesund – Nesine
19:00 – Start vs Mjondalen – Nesine
19:00 – Zalgiris vs Kauno Zalgiris – Nesine
20:00 – Toluca vs Atl San Luis – Nesine
21:30 – Odds BK vs Rosenborg – Nesine
21:45 – Bologna vs Torino – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
21:45 – Genoa vs Hellas Verona – Nesine , beIN SPORTS HD 3
21:45 – Lecce vs Parma – Nesine , beIN SPORTS HD 4
21:45 – Sassuolo vs Udinese – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
01:00 – LA Clippers vs New Orleans – Nesine , S Sport
02:00 – Indiana vs Philadelphia – Nesine
03:30 – Toronto vs LA Lakers – Nesine
20:00 – New York (K) vs Phoenix (K) – S Sport 2
22:30 – Boston vs Portland –
23:00 – Memphis vs San Antonio – S Sport

Casino Metropol’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

mobilbahis

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın