26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı

26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

26 Ekim 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

19:00 – Afjet Afyonspor vs G. Gaziantep FK – beIN SPORTS MAX 2
19:00 – Altay vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Bursaspor vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
21:45 – Nimes vs Saint-Etienne – beIN SPORTS MAX 1
21:45 – QPR vs Aston Villa – beIN SPORTS MAX 2
22:00 – Valladolid vs Espanyol – beIN SPORTS 2
03:00 – Oklahoma vs Boston – S SPORT
20:00 – Bahçeşehir vs Banvit – tivibu SPOR

Tipbet’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

27 Ekim 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:30 – BB Erzurum vs Kasımpaşa – beIN SPORTS 1
13:30 – Elazığspor vs Hatayspor – beIN SPORTS MAX 1
14:00 – Girona vs R.Vallecano – beIN SPORTS 3
14:30 – Middlesbrough vs Derby County – beIN SPORTS 2
16:00 – Konyaspor vs Başakşehir – beIN SPORTS 1
16:00 – Adanaspor vs Karabükspor – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Atalanta vs Parma – beIN SPORTS MAX 2
17:00 – Brighton & Hove vs Wolves – beIN CONNECT
17:00 – Fulham vs Bournemouth – beIN SPORTS 3
17:00 – Liverpool vs Cardiff City – S Sport
17:00 – Southampton vs Newcastle – beIN CONNECT
17:00 – Watford vs Huddersfield – beIN SPORTS 2
17:00 – Bolton vs Hull City – beIN CONNECT
17:15 – Athletic Bilbao vs Valencia – beIN SPORTS 4
18:00 – Angers vs Lyon – beIN SPORTS MAX 2

19:00 – Antalyaspor vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
19:00 – Empoli vs Juventus – beIN SPORTS 2
19:30 – Leicester vs West Ham – S Sport
19:30 – Leeds Utd vs Not.Forest – beIN SPORTS 4
19:30 – Boluspor vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS MAX 1
19:30 – Celta Vigo vs Eibar – beIN SPORTS 3
19:30 – Levante vs Leganes – beIN CONNECT
21:00 – Monaco vs Dijon – beIN SPORTS MAX 2
21:30 – Torino vs Fiorentina – beIN SPORTS 4
21:45 – Atletico Madrid vs Real Sociedad – beIN SPORTS 3
02:30 – Toronto vs Dallas – S SPORT
13:00 – Beşiktaş SJ vs İstanbul BBSK – tivibu SPOR 2
15:15 – Botaş (K) vs Mersin BŞB (K) – tivibu SPOR
15:15 – Gaziantep vs Fenerbahçe – tivibu SPOR 2
17:30 – Tofaş vs Galatasaray – tivibu SPOR 2

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

28 Ekim 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:00 – Flamengo vs Palmeiras – beIN SPORTS 2
13:30 – Kayserispor vs Sivasspor – beIN SPORTS 1
13:30 – Ümraniyespor vs Adana Demir – beIN SPORTS MAX 1
13:30 – Giresunspor vs Balıkesirspor – beIN SPORTS MAX 2
14:00 – Getafe vs Real Betis – beIN SPORTS 2
14:30 – Sassuolo vs Bologna – beIN SPORTS 3
16:00 – Eskişehirspor vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX 1
16:30 – Burnley vs Chelsea – S Sport
16:30 – Crystal Palace vs Arsenal – beIN SPORTS 3
17:00 – Rennes vs Reims – beIN CONNECT
17:00 – Cagliari vs Chievo – beIN CONNECT
17:00 – Genoa vs Udinese – beIN CONNECT
17:00 – SPAL vs Frosinone – beIN CONNECT
18:00 – Yeni Malatya vs Galatasaray – beIN SPORTS 1
18:15 – Barcelona vs Real Madrid – beIN SPORTS 2

19:00 – Bordeaux vs Nice – beIN SPORTS 4
19:00 – Man Utd vs Everton – S Sport
19:30 – Osmanlıspor vs Altınordu – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Milan vs Sampdoria – beIN SPORTS 3
20:30 – Fenerbahçe vs Ankaragücü – beIN SPORTS 1
20:30 – Alaves vs Villarreal – beIN SPORTS 2
22:30 – Napoli vs Roma – beIN SPORTS 2
22:45 – Sevilla vs Huesca – beIN SPORTS 4
23:00 – Marseille vs Paris SG – beIN SPORTS 3
04:30 – San Antonio vs LA Lakers – S SPORT
13:00 – P.Karşıyaka vs Afyon Bld – tivibu SPOR 2
15:15 – Fenerbahçe (K) vs Galatasaray (K) – tivibu SPOR
15:15 – Büyükçekmece vs Türk Telekom – tivibu SPOR 2
17:30 – Anadolu Efes vs Sakarya BŞB – tivibu SPOR

Betsix’e Üye Ol – 666TL’ye kadar bonus kazan Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

29 Ekim 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

20:00 – Akhisarspor vs Göztepe – beIN SPORTS 2
20:00 – Beşiktaş vs Rizespor – beIN SPORTS 1
22:30 – Lazio vs Inter – beIN SPORTS 2
00:00 – Brooklyn vs Golden State – S SPORT

Tipobet365’e Üye Ol – 365TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 26-27-28-29 Ekim 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir