"Enter"a basıp içeriğe geçin

17-22 Şubat 2021 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

17-22 Şubat 2021 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 17-22 Şubat 2021 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
JetBahis – 1000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Bahigo – 1100 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Bets10 – 5000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL

17-22 Şubat 2021 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

17 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

02:00 – Patriotas vs Petrolera – Nesine
04:00 – Once Caldas vs Atl Nacional – Nesine
16:00 – S.Liberec vs Fastav Zlin – Nesine
17:00 – Aluminij vs Celje – Nesine
17:00 – FC Goa vs Odisha FC – Nesine
18:30 – Nijmegen vs VVV Venlo – Nesine
19:00 – Waasland vs Eupen – Nesine
19:00 – Gorica vs Rijeka – Nesine
20:15 – Lugano vs Servette – Nesine
20:15 – St. Gallen vs Luzern – Nesine
20:45 – Heerenveen vs Feyenoord – Nesine
21:00 – St.Mirren vs Hamilton – Nesine
21:00 – Oostende vs Genk – Nesine
21:00 – Burnley vs Fulham – S Sport
21:00 – Levante vs Atletico Madrid – Nesine , Spor SMART
21:00 – Leganes vs Almeria – Nesine
22:00 – Bucaramang vs Pereira – Nesine
23:00 – Marseille vs Nice – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Porto vs Juventus – beIN SPORTS HD 1
23:00 – Sevilla vs Dortmund – beIN SPORTS HD 2
23:15 – Everton vs Man City – S Sport
23:15 – Bournemouth vs Rotherham Utd – Nesine , beIN SPORTS HD 4
03:00 – Boston vs Denver – Nesine
04:00 – Memphis vs New Orleans – Nesine , S Sport
04:00 – Milwaukee vs Toronto – Nesine , S Sport
04:00 – Minnesota vs LA Lakers – Nesine
04:00 – Oklahoma vs Portland – Nesine
06:30 – Phoenix vs Brooklyn – Nesine
15:00 – Fenerbahçe (K) vs Elazığ İ.Ö (K) – tivibu SPOR
17:15 – Galatasaray (K) vs Beşiktaş (K) – tivibu SPOR
20:00 – Zenit vs Panathinaikos – Nesine ,
21:00 – Phoenix vs Wolves – Nesine
21:00 – Riders vs Eagles – Nesine

18 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Aguilas Doradas vs Envigado – Nesine
00:45 – V.Guimaraes vs Farense – Nesine
01:00 – Santos vs Corinthians – Nesine
01:30 – Coritiba vs Palmeiras – Nesine
02:05 – Medellin vs Chico – Nesine
04:10 – Junior vs Deportivo Cali – Nesine
06:00 – Tigres vs Cruz Azul – Nesine
16:00 – Giannina vs Panathinaikos – Nesine
17:00 – Chennaiyin FC vs NorthEast Utd – Nesine
18:15 – Apollon Smirnis vs Lamia – Nesine
20:55 – Wolfsberger vs Tottenham – beIN SPORTS MAX HD 2
20:55 – Dynamo Kiev vs Club Brugge – beIN CONNECT
20:55 – Real Sociedad vs Man Utd – beIN SPORTS MAX HD 1
20:55 – C.Zvezda vs Milan – beIN SPORTS HD 1
20:55 – Slavia Prag vs Leicester – beIN SPORTS HD 2
20:55 – Braga vs Roma – beIN CONNECT
20:55 – Krasnodar vs Dinamo Zagreb – beIN CONNECT
20:55 – Young Boys vs Leverkusen – beIN CONNECT
20:55 – Olympiakos vs PSV Eindhoven – beIN CONNECT
21:00 – Silkeborg IF vs Kolding IF – Nesine
23:00 – Benfica vs Arsenal – beIN SPORTS HD 2
23:00 – Antwerp vs Rangers – beIN CONNECT

23:00 – Salzburg vs Villarreal – beIN SPORTS MAX HD 2
23:00 – Molde vs Hoffenheim – beIN CONNECT
23:00 – Granada vs Napoli – beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – M.Tel Aviv vs Shakhtar – beIN CONNECT
23:00 – Lille vs Ajax – beIN SPORTS HD 1
03:00 – Orlando vs New York – Nesine
03:30 – Boston vs Atlanta – Nesine
03:30 – Philadelphia vs Houston – Nesine , S Sport
04:00 – Washington vs Denver – Nesine
04:00 – Minnesota vs Indiana – Nesine
05:00 – New Orleans vs Portland – Nesine
05:00 – Memphis vs Oklahoma – Nesine
06:00 – Golden State vs Miami Heat – Nesine
06:00 – LA Clippers vs Utah Jazz – Nesine , S Sport
17:30 – İtalya vs Kuzey Makedonya – Nesine
20:00 – BC Khimky vs Baskonia – Nesine , beIN SPORTS HD 4
20:30 – Anadolu Efes vs Olympiakos – Nesine , beIN SPORTS HD 3
22:00 – Slovenya vs Macaristan – S Sport 2
22:45 – EA7 Milano vs M.Tel Aviv – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Barcelona vs Zalgiris – Nesine , beIN SPORTS HD 3

Mobilbahis’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

19 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – JD Cordoba vs La Equidad – Nesine
02:00 – Millonarios vs Pasto – Nesine
04:05 – America vs Santa Fe – Nesine
06:00 – Atl San Luis vs Santos Laguna – Nesine
11:05 – Adelaide Utd vs CC Mariners – beIN SPORTS HD 4
13:30 – Keçiörengücü vs Ümraniyespor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Eskişehirspor vs Bandırmaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
18:30 – Ajax II vs Cambuur – Nesine
19:00 – Başakşehir vs Trabzonspor – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Adana Demir vs Altay – beIN SPORTS MAX HD 1
20:30 – Erzgebirge Aue vs Bochum – S Sport 2
20:30 – Fiorentina vs Spezia – Nesine , beIN SPORTS HD 2
22:30 – A.Bielefeld vs Wolfsburg – Nesine , S Sport 2
22:45 – Watford vs Derby County – beIN CONNECT
22:45 – Cagliari vs Torino – Nesine , beIN SPORTS HD 2
23:00 – Brest vs Lyon – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
23:00 – Wolves vs Leeds Utd – S Sport
23:00 – Real Betis vs Getafe – Nesine , Spor SMART
03:30 – Milwaukee vs Toronto – S Sport
06:00 – LA Lakers vs Brooklyn – S Sport
18:00 – Gürcistan vs Sırbistan – S Sport 2
20:45 – Fenerbahçe Beko vs ALBA Berlin – Nesine
22:45 – Crvena Zvezda vs Zenit – Nesine , beIN SPORTS HD 4
22:45 – Asvel vs B.München – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – Valencia vs Real Madrid – Nesine , beIN SPORTS HD 3

Bahigo’ya Kayıt Ol 1100 TL’ye kadar bonus kazan

20 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

09:05 – Western Utd vs Macarthur – beIN SPORTS HD 4
11:10 – Sydney vs Brisbane Roar – beIN SPORTS HD 4
13:20 – Perth Glory vs Melbourne City – beIN SPORTS HD 4
13:30 – Kasımpaşa vs Karagümrük – beIN SPORTS HD 1
13:30 – Menemenspor vs Akhisarspor – beIN SPORTS MAX HD 1
15:00 – Saint-Etienne vs Reims – Nesine , beIN SPORTS HD 3
15:00 – St.Pauli vs Darmstadt – S Sport 2
15:30 – Southampton vs Chelsea – S Sport
15:30 – Coventry vs Brentford – beIN CONNECT
16:00 – Yeni Malatya vs Konyaspor – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Denizlispor vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Altınordu vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX HD 2
16:00 – Giresunspor vs Ankaraspor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Elche vs Eibar – Nesine , Spor SMART
17:00 – Valenciennes vs Troyes – beIN SPORTS HD 3
17:00 – Lazio vs Sampdoria – Nesine , beIN SPORTS HD 4
17:30 – M gladbach vs Mainz 05 – Nesine
17:30 – Freiburg vs Union Berlin – Nesine

17:30 – E.Frankfurt vs Bayern München – Nesine , S Sport 2
17:30 – Köln vs Stuttgart – Nesine
18:00 – Burnley vs West Brom – S Sport
18:00 – Bristol City vs Barnsley – beIN SPORTS MAX HD 2
18:15 – Atletico Madrid vs Levante – Nesine , Spor SMART
19:00 – Nantes vs Marseille – Nesine , beIN SPORTS HD 3
19:00 – Alanyaspor vs Galatasaray – beIN SPORTS HD 1
19:00 – İstanbulspor vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX HD 1
20:00 – Genoa vs Hellas Verona – Nesine , beIN SPORTS HD 4
20:30 – Schalke 04 vs Dortmund – Nesine , S Sport 2
20:30 – Liverpool vs Everton – S Sport
20:30 – Valencia vs Celta Vigo – Nesine , Spor SMART
22:00 – VVV Venlo vs AZ Alkmaar – tivibu SPOR 2
22:45 – Sassuolo vs Bologna – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Fulham vs Sheffield Utd – S Sport
23:00 – Valladolid vs Real Madrid – Nesine , Spor SMART
23:10 – Fransa (K) vs İsviçre (K) – beIN SPORTS HD 3
22:45 – Karadağ vs Fransa – S Sport 2

JetBahis’e Kayıt Ol 1100 TL’ye kadar bonus kazan

21 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

08:05 – Melbourne V vs Newcastle Jets – beIN SPORTS HD 4
10:10 – Wellington P vs West Sydney – beIN SPORTS HD 4
13:30 – BB Erzurum vs Hatayspor – beIN SPORTS HD 1
13:30 – Tuzlaspor vs Boluspor – beIN SPORTS MAX HD 1
14:15 – Twente vs Feyenoord – tivibu SPOR 2
14:30 – Parma vs Udinese – Nesine , beIN SPORTS HD 4
15:00 – Montpellier vs Rennes – Nesine , beIN SPORTS HD 3
15:00 – West Ham vs Tottenham – S Sport
15:30 – Anderlecht vs Kortrijk – tivibu SPOR 3
15:30 – Augsburg vs Leverkusen – Nesine , S Sport 2
16:00 – Sivasspor vs Kayserispor – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Gaziantep FK vs Antalyaspor – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Barcelona vs Cadiz – Nesine , Spor SMART
17:00 – Lens vs Dijon – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
17:00 – Nice vs Metz – Nesine , beIN SPORTS HD 3
17:00 – Nimes vs Bordeaux – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Strasbourg vs Angers – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Aston Villa vs Leicester – S Sport
17:00 – Milan vs Inter – Nesine , beIN SPORTS HD 4
17:30 – Hertha Berlin vs RB Leipzig – Nesine , S Sport 2
18:15 – Real Sociedad vs Alaves – Nesine , Spor SMART

18:45 – PSV Eindhoven vs Vitesse – tivibu SPOR 2
19:00 – Fenerbahçe vs Göztepe – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Balıkesirspor vs Bursaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:05 – Lorient vs Lille – Nesine , beIN SPORTS HD 3
19:30 – Arsenal vs Man City – S Sport
20:00 – Hoffenheim vs W.Bremen – Nesine , S Sport 2
20:00 – Atalanta vs Napoli – Nesine , beIN SPORTS HD 4
20:30 – Huesca vs Granada – Nesine , Spor SMART
22:00 – Ajax vs Sp. Rotterdam – tivibu SPOR 2
22:00 – Man Utd vs Newcastle – S Sport
22:30 – Ross County vs Celtic – tivibu SPOR 3
22:45 – Antwerp vs St Truiden – tivibu SPOR 4
22:45 – Benevento vs Roma – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Paris SG vs Monaco – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Athletic Bilbao vs Villarreal – Nesine , Spor SMART
23:15 – Farense vs Benfica – S Sport 2
04:30 – LA Lakers vs Miami Heat – S Sport
15:15 – Elazığ İ.Ö (K) vs Ormanspor (K) – tivibu SPOR
23:30 – New Orleans vs Boston – S Sport

Bets10’a Kayıt Ol 5000 TL’ye kadar bonus kazan

22 Şubat 2021 futbol ve basketbol iddaa tv programı

19:00 – Ankaragücü vs Çaykur Rizespor – beIN SPORTS HD 1
22:45 – Guingamp vs Caen – beIN SPORTS HD 3
22:45 – Club Brugge vs OH Leuven – tivibu SPOR 2
22:45 – Juventus vs Crotone – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Brighton vs Crystal Palace – S Sport
23:00 – Osasuna vs Sevilla – Spor SMART
04:00 – LA Clippers vs Brooklyn – S Sport
14:00 – Çankaya Üni.(K) vs Galatasaray (K) – tivibu SPOR
20:00 – Zenit vs EA7 Milano – Nesine , beIN SPORTS HD 3

Casino Maxi’ye Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

Casino Metropol’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

Discount Casino’ya Kayıt Ol %10 Nakit İade bonusu kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

mobilbahis

9-15 Şubat 2021 iddaa tv programı listesindeki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. 9-15 Şubat 2021 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.

bahigo