"Enter"a basıp içeriğe geçin

16-17-18-19-20-21-22 Kasım 2020 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

mobilbahis

16-17-18-19-20-21-22 Kasım 2020 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 16-17-18-19-20-21-22 Kasım 2020 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
JetBahis – 100 TL Nakit İade, kaybetmeyen bahis bonusu – ÜYE OL
Bets10 – 5000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Casino Maxi – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Casino Metropol – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL

16-17-18-19-20-21-22 Kasım 2020 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

16 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Las Palmas vs Tenerife – Nesine
00:30 – Univ. De Chile vs San.Wander – Nesine
00:45 – Emelec vs Tecnico – Nesine
00:45 – Defensa vs Independient – Nesine
01:30 – Libertad vs Nac. Asuncion – Nesine
02:00 – Millonarios vs Petrolera – Nesine
02:00 – America vs La Equidad – Nesine
03:00 – El Naciona vs Barcelona SC – Nesine
03:00 – Univ Catolica vs Cobresal – Nesine
03:15 – Boca Juniors vs Talleres – Nesine
16:00 – Eswatini vs Kongo – Nesine
16:00 – Zimbabwe vs Cezayir – Nesine
19:00 – Mozambik vs Kamerun – Nesine
19:00 – Gambiya vs Gabon – Nesine
19:00 – Sport Boys vs Carlos Manucci – Nesine
21:15 – Melgar vs Cesar Vallejo – Nesine
22:45 – Plymouth vs Portsmouth – Nesine , beIN SPORTS HD 2
23:00 – Fransa U21 vs İsviçre U21 – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Sport.Gijon vs Rayo Vallecano – Nesine
23:30 – Cusco FC vs Alianza Lima – Nesine
22:00 – Nanterre 92 vs Frutti Extra Bursa – Nesine , Tivibu Spor

17 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Coritiba vs Bahia – Nesine
00:15 – Luqueno vs 12 de Octubre – Nesine
01:00 – Velez vs Patronato – Nesine
02:00 – Botafogo vs Bragantino – Nesine
02:30 – Guarani vs Lorenzo – Nesine
03:15 – Colon vs C Santiago – Nesine
13:30 – Altınordu vs Bandırmaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Lesotho vs Benin – Nesine
16:00 – Madagaskar vs Fildişi Sahili – Nesine
16:00 – Sudan vs Gana – Nesine
16:00 – Senica vs Sered – Nesine
19:00 – Togo vs Mısır – Nesine
19:00 – OrtaAfrika vs Fas – Nesine
19:00 – Angola vs D. Kongo – Nesine
22:00 – Tanzanya vs Tunus – Nesine
22:00 – Namibya vs Mali – Nesine
22:45 – Fransa vs İsveç – S Sport
22:45 – İspanya vs Almanya – S Sport 2
23:00 – Japonya vs Meksika – Nesine
20:00 – Zenit vs BC Khimky – Nesine
20:30 – Anadolu Efes vs B.München – Nesine
21:00 – Zalgiris vs CSKA Moscow – Nesine
22:00 – Levallois vs Ulm – Nesine
22:00 – Antwerp vs AS Monaco – Nesine
22:00 – Tenerife vs Galatasaray – Nesine
22:30 – Baskonia vs Fenerbahçe Beko – Nesine
22:30 – Partizan vs UNICS Kazan – Nesine
22:45 – Badalona vs Bahçeşehir – Nesine
23:00 – Valencia vs Panathinaikos – Nesine

Mobilbahis’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

18 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Sampaio Correa vs Nautico – Nesine
00:00 – Venezuela vs Şili – Nesine
00:00 – Ekvador vs Kolombiya – Nesine
02:00 – Uruguay vs Brezilya – Nesine
02:00 – Paraguay vs Bolivya – Nesine
03:00 – Norveç U21 vs Belarus U21 – Nesine
03:30 – Peru vs Arjantin – Nesine
12:00 – Vissel Kobe vs Urawa Reds – Nesine
13:00 – Perth Glory vs SH Shenhua – Nesine
13:00 – Kawasaki vs Yokohama – Nesine
13:00 – Sendai vs Fc Tokyo – Nesine
18:00 – Arnavutluk vs Belarus – S Sport
18:00 – Kazakistan vs Litvanya – S Sport 2
22:45 – Belçika vs Danimarka – S Sport 2
22:45 – Macaristan vs Türkiye – TRT 1
22:45 – Sırbistan vs Rusya – S Sport
23:30 – Envigado vs Junior – Nesine
19:30 – L.Kuban vs Lietkabelis – Nesine
20:00 – Treviso vs Cantu – Nesine
20:00 – Tofaş vs Dijon – Nesine
20:30 – Real Madrid vs M.Tel Aviv – Nesine , beIN SPORTS HD 3
21:00 – Buducnost vs Unicaja – Nesine , S Sport 2
22:00 – ALBA Berlin vs Asvel – Nesine , beIN SPORTS HD 4
22:00 – Trento vs Nanterre 92 – Nesine
22:45 – EA7 Milano vs Crvena Zvezda – beIN SPORTS HD 3
23:00 – Barcelona vs Olympiakos – Nesine
23:00 – Gran Canaria vs Cedevita Olim. – Nesine

JetBahis’e Kayıt Ol 100 TL’ye kadar nakit iade kazan

19 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:00 – Atl Mineiro vs A.Paranaense – Nesine
01:45 – Aguilas Doradas vs Atl Nacional – Nesine
04:00 – Santa Fe vs America – Nesine
22:30 – Partizan vs Badalona – Nesine

Bets10’a Kayıt Ol 5000 TL’ye kadar bonus kazan

20 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:00 – Vasco da Gama vs Fortaleza – Nesine
03:40 – Petrolera vs Millonarios – Nesine
21:00 – Rennes vs Bordeaux – Nesine , beIN SPORTS HD 4
22:45 – Coventry vs Birmingham – beIN SPORTS HD 2
23:00 – Monaco vs Paris SG – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Osasuna vs Huesca – Nesine , Spor SMART

Casino Maxi’ye Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

21 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:30 – Karagümrük vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Boluspor vs Ankaraspor – beIN SPORTS MAX HD 2
15:00 – F.Düsseldorf vs Sandhausen – S Sport 2
15:30 – Newcastle vs Chelsea – S Sport
15:30 – Bournemouth vs Reading – beIN SPORTS MAX HD 2
16:00 – Gençlerbirliği vs Fenerbahçe – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Denizlispor vs Gaziantep FK – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Bursaspor vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Levante vs Elche – Nesine , Spor SMART
17:00 – Le Havre vs Caen – beIN CONNECT
17:00 – Crotone vs Lazio – Nesine , beIN SPORTS HD 3
17:30 – Bayern München vs W.Bremen – S Sport 2
18:00 – Aston Villa vs Brighton – S Sport
18:00 – Millwall vs Cardiff City – beIN SPORTS HD 4
18:15 – Villarreal vs Real Madrid – Nesine , Spor SMART
19:00 – Brest vs Saint-Etienne – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
19:00 – Beşiktaş vs Başakşehir – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Giresunspor vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX HD 1
20:00 – Spezia vs Atalanta – Nesine , beIN SPORTS HD 3
20:30 – E.Frankfurt vs RB Leipzig – S Sport 2
20:30 – Tottenham vs Man City – S Sport
20:30 – Sevilla vs Celta Vigo – Nesine , Spor SMART
22:30 – Hertha Berlin vs Dortmund – S Sport 2
22:45 – Juventus vs Cagliari – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Marseille vs Nice – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Man Utd vs West Brom – S Sport
23:00 – Atletico Madrid vs Barcelona – Nesine

Casino Metropol’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

22 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:30 – Hatayspor vs Çaykur Rizespor – beIN SPORTS HD 1
13:30 – Keçiörengücü vs Akhisarspor – beIN SPORTS MAX HD 1
14:30 – Fiorentina vs Benevento – Nesine , beIN SPORTS HD 3
15:00 – Nantes vs Metz – Nesine , beIN SPORTS HD 4
15:00 – Fulham vs Everton – S Sport
15:30 – Hamburg vs Bochum – S Sport 2
16:00 – Göztepe vs Ankaragücü – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Konyaspor vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Tuzlaspor vs Bandırmaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Eibar vs Getafe – Nesine , Spor SMART
17:00 – Dijon vs Lens – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Montpellier vs Strasbourg – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Reims vs Nimes – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Sheffield Utd vs West Ham – S Sport
17:00 – Inter vs Torino – Nesine , beIN SPORTS HD 3
17:00 – Roma vs Parma – Nesine , beIN SPORTS HD 4
17:00 – Sampdoria vs Bologna – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Hellas Verona vs Sassuolo – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
17:30 – Freiburg vs Mainz 05 – S Sport 2
18:15 – Cadiz vs Real Sociedad – Nesine , Spor SMART
19:00 – Angers vs Lyon – beIN SPORTS HD 4
19:00 – Trabzonspor vs BB Erzurum – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Antalyaspor vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 2
19:00 – Adana Demir vs Eskişehirspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 – Leeds Utd vs Arsenal – S Sport
20:00 – Köln vs Union Berlin – S Sport 2
20:00 – Udinese vs Genoa – Nesine , beIN SPORTS HD 3
20:30 – Granada vs Valladolid – Nesine , Spor SMART
22:15 – Liverpool vs Leicester – S Sport
22:45 – Napoli vs Milan – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Lille vs Lorient – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Alaves vs Valencia – Nesine , Spor SMART
14:30 – Estudiantes vs Unicaja – Spor SMART 2
20:30 – Zaragoza vs Barcelona – Spor SMART 2

Discount Casino’ya Kayıt Ol %10 Nakit İade bonusu kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

mobilbahis

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.