"Enter"a basıp içeriğe geçin

11-12-13-14-15 Kasım 2020 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

mobilbahis

11-12-13-14-15 Kasım 2020 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 11-12-13-14-15 Kasım 2020 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

Mobilbahis – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
JetBahis – 100 TL Nakit İade, kaybetmeyen bahis bonusu – ÜYE OL
Bets10 – 5000 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Casino Maxi – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL
Casino Metropol – 1500 TL’ye kadar ilk para yatırma bonusu – ÜYE OL

11-12-13-14-15 Kasım 2020 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

11 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – Medellin vs Bucaramang – Nesine
00:45 – Delfin vs Macara – Nesine
01:00 – CSA Alagoano vs Chapecoense – Nesine
02:00 – Cristal vs Alianza Univ. – Nesine
02:05 – Pereira vs Millonarios – Nesine
02:45 – River vs Guairena – Nesine
02:45 – General Diaz vs Libertad – Nesine
03:00 – Barcelona SC vs Independient – Nesine
03:30 – Confiança vs Botafogo SP – Nesine
04:10 – Santa Fe vs Tolima – Nesine
10:30 – SJZ Ever Bright vs WH Zall – Nesine
11:30 – SKA Khabarovsk vs Neftekhimi – Nesine
12:15 – Capalaba vs Suburbs – Nesine
12:30 – Redlands vs Gold Coast – Nesine
13:00 – M. Yamagata vs Omiya – Nesine
13:00 – Kofu vs Mito HollyHock – Nesine
13:00 – Matsumoto vs JEF United – Nesine
13:00 – Kyoto Sanga vs Tokyo Verdy – Nesine
13:00 – Tokushima vs Tochigi SC – Nesine
13:00 – Fukuoka vs Ryukyu – Nesine
13:00 – Giravanz vs Ehime FC – Nesine
13:00 – V-Varen Naga vs Fagiano – Nesine
13:00 – Hiroshima vs Nagoya – Nesine
13:00 – Gamba Osaka vs Vissel Kobe – Nesine
13:00 – Fc Tokyo vs Sapporo – Nesine
13:00 – Krasnodar II vs Kry. Sovetov – Nesine
13:30 – Shonan vs Yokohama – Nesine
14:00 – Veles vs A. Vladikavkaz – Nesine
14:35 – Beijing Guoan vs Shanghai SIPG – Nesine
15:00 – Akron vs Astrakhan – Nesine
16:00 – FK Orenburg vs Irtysh OMSK – Nesine
16:00 – Nizhny Novgorod vs Chertanovo – Nesine
17:00 – Chayka vs D.Bryansk – Nesine
18:30 – Shinnik vs S.Moscow II – Nesine
18:30 – HB Koge vs Midtjylland – Nesine

19:00 – Senegal vs Gine Bissau – Nesine
19:00 – T.Moscow vs Fakel – Nesine
19:00 – Akademisk BK vs Aalborg – Nesine
19:30 – KTP Kotka vs TPS Turku – Nesine
20:00 – Libya vs E.Ginesi – Nesine
20:45 – De Graafschap vs Nac Breda – Nesine
20:45 – Türkiye vs Hırvatistan – TRT Spor
21:00 – Winterthur vs Chiasso – Nesine
22:00 – Deportivo Cali vs Envigado – Nesine
22:30 – Palmeiras vs Ceara – Nesine
22:45 – Almanya vs Çekya – S Sport
22:45 – St.Mirren vs Greenock Morton – Nesine
22:45 – Notts County vs Stockport – Nesine
22:45 – Hollanda vs İspanya – S Sport 2
19:30 – L.Kuban vs Bologna – Nesine , S Sport 2
20:00 – Zenit vs EA7 Milano – Nesine
20:00 – Frutti Extra Bursa vs Cedevita Olim. – Nesine
20:00 – Galatasaray vs Bakken Bears – Nesine
20:30 – Promitheas vs Trento – Nesine
20:30 – AEK Athens vs Tsmoki Minsk – Tivibu Spor
20:30 – Igokea vs Türk Telekom – Nesine
21:00 – Mitteldeutsc vs Bayreuth – Nesine
21:30 – Unicaja vs KK Mornar – Nesine
22:00 – Nanterre 92 vs Gran Canaria – Nesine
22:00 – Zaragoza vs Nizhny Novg. – Nesine
22:00 – H.Jerusalem vs Limoges – Nesine
22:30 – Brindisi vs D.Şafaka Tekfen – Nesine
22:45 – Asvel vs Crvena Zvezda – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:30 – Venezia vs Partizan – Nesine

Mobilbahis’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

12 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

00:00 – JD Cordoba vs Junior – Nesine
00:45 – U.Catolica vs Guayaquil City – Nesine
00:45 – Bahia vs Fortaleza – Nesine
01:15 – Olimpia vs 12 de Octubre – Nesine
02:05 – Chico vs Aguilas Doradas – Nesine
03:30 – Flamengo vs Sao Paulo – Nesine
03:30 – Internacional vs America Mineiro – Nesine
14:35 – GZ Evergrande vs Jiangsu Suning – Nesine
16:00 – Uganda vs Güney Sudan – Nesine
16:15 – İzlanda U21 vs İtalya U21 – Nesine
19:00 – Kamerun vs Mozambik – Nesine
19:00 – Gana vs Sudan – Nesine
20:00 – Moldova vs Rusya – S Sport
20:00 – Gürcistan vs K. Makedonya – S Sport 2
21:00 – Gabon vs Gambiya – Nesine
22:00 – Cezayir vs Zimbabwe – Nesine
22:30 – Portekiz U21 vs Belarus U21 – Nesine
22:45 – Macaristan vs İzlanda – S Sport
22:45 – Sırbistan vs İskoçya – S Sport 2
23:00 – Bolivya vs Ekvador – Nesine
20:00 – CSKA Moscow vs Baskonia – Nesine , beIN SPORTS HD 3
20:30 – Burgos vs Murcia – Nesine
22:00 – Olympiakos vs ALBA Berlin – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
22:05 – M.Tel Aviv vs Zalgiris – beIN SPORTS HD 4
22:30 – Bilbao Basket vs BC Andorra – Nesine
23:00 – Barcelona vs Fenerbahçe Beko – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:15 – Basquet Manresa vs Tenerife – Nesine

JetBahis’e Kayıt Ol 100 TL’ye kadar nakit iade kazan

13 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

03:00 – Arjantin vs Paraguay – Nesine
22:45 – Bolton vs Salford – beIN SPORTS HD 2
20:00 – BC Khimky vs EA7 Milano – Nesine
21:00 – Crvena Zvezda vs Real Madrid – Nesine , beIN SPORTS HD 3
22:00 – Panathinaikos vs Anadolu Efes – Nesine , beIN SPORTS HABER
22:30 – B.München vs Valencia – Nesine , beIN SPORTS HD 4
22:45 – Asvel vs Zenit – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1

Bets10’a Kayıt Ol 5000 TL’ye kadar bonus kazan

14 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

17:00 – Virtus Entella vs Venezia – Nesine
18:00 – Slovacko vs Pribram – Nesine
18:00 – Sunderland vs MK Dons – beIN SPORTS HD 2
20:00 – Azerbaycan vs Karadağ – S Sport 2
22:00 – Dinamo B. vs Astra Giurgi – Nesine
22:45 – Portekiz vs Fransa – S Sport 2
22:45 – Almanya vs Ukrayna – S Sport

Casino Maxi’ye Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

15 Kasım 2020 futbol ve basketbol iddaa tv programı

18:00 – Deinze vs RFC Seraing – Nesine
20:00 – Hollanda vs Bosna Hersek – S Sport 2
20:00 – Türkiye vs Rusya – TRT 1
20:00 – Arnavutluk vs Kazakistan – S Sport
22:45 – İtalya vs Polonya – S Sport 2
22:45 – Belçika vs İngiltere – S Sport
14:30 – Baskonia vs Obradoiro – Spor SMART
20:30 – BC Andorra vs Real Madrid – Spor SMART

Casino Metropol’e Kayıt Ol 1500 TL’ye kadar bonus kazan

Discount Casino’ya Kayıt Ol %10 Nakit İade bonusu kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

mobilbahis

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.