9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı

9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

9 Kasım 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

03:45 – Santa Fe vs Junior – S Sport Plus
19:00 – Adanaspor vs G. Gaziantep FK – beIN SPORTS MAX 1
20:00 – Yeni Malatya vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
22:00 – ES Tunis vs Al Ahly – tivibu SPOR 2
22:30 – Hannover 96 vs Wolfsburg – S Sport Plus
22:30 – Frosinone vs Fiorentina – beIN SPORTS MAX 2
22:45 – Lille vs Strasbourg – beIN SPORTS 2
22:45 – Sheffield Utd vs Sheffield Wed. – beIN CONNECT
23:00 – Levante vs Real Sociedad – beIN SPORTS MAX 1
04:00 – Oklahoma vs Houston – S Sport Plus
19:00 – Gaziantep vs Büyükçekmece – Tivibu Spor
20:00 – BC Khimky vs Barcelona – beIN SPORTS 4
21:00 – Buducnost vs Zalgiris – beIN SPORTS MAX 1
22:00 – Panathinaikos vs Olympiakos – beIN SPORTS 4
22:30 – Baskonia vs Fenerbahçe – beIN SPORTS 3

Tipbet’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

10 Kasım 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

13:30 – BB Erzurum vs Göztepe – beIN SPORTS 2
13:30 – Konyaspor vs Ankaragücü – beIN SPORTS 1
13:30 – Afjet Afyonspor vs Hatayspor – beIN SPORTS MAX 2
13:30 – Boluspor vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX 1
15:00 – Valladolid vs Eibar – beIN SPORTS 3
15:30 – Cardiff City vs Brighton & Hove – S Sport Plus , S Sport
16:00 – Rizespor vs Başakşehir – beIN SPORTS 1
16:00 – Balıkesirspor vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS MAX 1
16:00 – Giresunspor vs Karabükspor – beIN SPORTS MAX 2
17:00 – Torino vs Parma – beIN SPORTS 4
17:30 – Hoffenheim vs Augsburg – S Sport Plus
17:30 – W.Bremen vs M gladbach – S Sport Plus

18:00 – Huddersfield vs West Ham – beIN SPORTS MAX 2
18:00 – Leicester vs Burnley – S Sport Plus , S Sport
18:00 – Newcastle vs Bournemouth – beIN SPORTS 3
18:00 – Southampton vs Watford – beIN SPORTS MAX 1
18:00 – Reading vs Ipswich – beIN CONNECT
18:15 – Getafe vs Valencia – beIN SPORTS 2
19:00 – Guingamp vs Lyon – beIN SPORTS 4
19:00 – Kayserispor vs Galatasaray – beIN SPORTS 1
20:00 – Charleroi vs Club Brugge – S Sport Plus
20:00 – SPAL vs Cagliari – beIN SPORTS 3
20:30 – Crystal Palace vs Tottenham – S Sport Plus , S Sport
20:30 – West Brom vs Leeds Utd – beIN SPORTS MAX 1
20:30 – Dortmund vs Bayern München – S Sport Plus
20:30 – Atletico Madrid vs Athletic Bilbao – beIN SPORTS 2

21:45 – De Graafschap vs PSV Eindhoven – S Sport Plus
22:00 – Corinthians vs Sao Paulo – beIN SPORTS MAX 2
22:00 – Nimes vs Nice – beIN SPORTS 3
22:30 – Genoa vs Napoli – beIN SPORTS 2
22:45 – Girona vs Leganes – beIN SPORTS MAX 1
23:00 – Fransa (K) vs Brezilya (K) – beIN CONNECT
23:00 – Boca Juniors vs River Plate – S Sport Plus
23:30 – Porto vs Braga – S Sport Plus
05:30 – Utah Jazz vs Boston – S Sport
13:00 – Beşiktaş SJ vs Afyon Bld – Tivibu Spor 2
15:15 – Tofaş vs Banvit – Tivibu Spor 2
16:00 – Fenerbahçe (K) vs İst.Üni.(K) – Tivibu Spor
17:30 – İstanbul BBSK vs Galatasaray – Tivibu Spor 2
23:30 – LA Clippers vs Milwaukee – S Sport Plus

Mobilbahis’e Üye Ol – 2000TL’ye kadar bonus kazan

11 Kasım 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

10:00 – TJ Quanjian vs Shanghai SIPG – S Sport Plus
10:00 – GZ Evergrande vs Tianjin Teda – S Sport Plus
13:30 – Bursaspor vs Kasımpaşa – beIN SPORTS 1
13:30 – Ümraniyespor vs Altınordu – beIN SPORTS MAX 1
13:30 – Elazığspor vs Eskişehirspor – beIN SPORTS MAX 2
13:30 – Çatalcaspor vs Van BBSK – TRT Kurdi
14:00 – Alaves vs Huesca – beIN SPORTS 4
14:30 – Atalanta vs Inter – beIN SPORTS 3
15:00 – Liverpool vs Fulham – S Sport Plus , S Sport
16:00 – Altay vs Adana Demir – beIN SPORTS MAX 1

16:30 – Excelsior vs Ajax – S Sport Plus
16:30 – Anderlecht vs Gent – S Sport Plus
17:00 – Bordeaux vs Caen – beIN CONNECT
17:00 – Chievo vs Bologna – beIN CONNECT
17:00 – Empoli vs Udinese – beIN SPORTS MAX 2
17:00 – Roma vs Sampdoria – beIN SPORTS 4
17:15 – Chelsea vs Everton – S Sport Plus , S Sport
17:30 – RB Leipzig vs Leverkusen – S Sport Plus
18:00 – Fenerbahçe vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
18:15 – Barcelona vs Real Betis – beIN SPORTS 3
18:45 – Heracles vs Feyenoord – S Sport Plus
19:00 – Marseille vs Dijon – beIN CONNECT
19:00 – Antalyaspor vs Akhisarspor – beIN SPORTS 2
19:00 – Osmanlıspor vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX 1
19:30 – Arsenal vs Wolves – beIN SPORTS 4
19:30 – Man City vs Man Utd – S Sport Plus , S Sport

20:00 – Kortrijk vs Standard Liege – S Sport Plus
20:00 – E.Frankfurt vs Schalke 04 – S Sport Plus
20:00 – Sassuolo vs Lazio – beIN CONNECT
20:30 – Beşiktaş vs Sivasspor – beIN SPORTS 1
20:30 – Sevilla vs Espanyol – beIN SPORTS 3
22:00 – Atl Mineiro vs Palmeiras – beIN SPORTS MAX 1
22:30 – Milan vs Juventus – beIN SPORTS 2
22:45 – Celta Vigo vs Real Madrid – beIN SPORTS 4
23:00 – Monaco vs Paris SG – beIN SPORTS 3
13:00 – Beşiktaş (K) vs Mersin BŞB (K) – Tivibu Spor
15:15 – Anadolu Efes vs Türk Telekom – Tivibu Spor 2
17:30 – P.Karşıyaka vs Darüşşafaka – Tivibu Spor 2
20:00 – Bahçeşehir vs Fenerbahçe – Tivibu Spor
23:30 – Detroit vs Charlotte – S Sport, S Sport Plus

Betsix’e Üye Ol – 666TL’ye kadar bonus kazan Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan

12 Kasım 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

01:30 – Atlanta United vs New York City – Eurosport
03:00 – Houston vs Indiana – S Sport, S Sport Plus
04:00 – Denver vs Milwaukee – NBA TV

Tipobet365’e Üye Ol – 365TL’ye kadar bonus kazan

iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 9-10-11-12 Kasım 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir