30-31 Mart - 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı

30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı sayfasında her günün futbol ve basketbol maçlarının liste şeklinde hangi kanalda izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

  • Bets10 – 500 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • Mobilbahis – 1000 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • Tipbet – 1000 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • 30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

    30 Mart 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    20:00 – Sivasspor vs Karabükspor – beIN SPORTS 1
    02:30 – Miami Heat vs Chicago – NBA TV
    03:00 – San Antonio vs Oklahoma – S Sport

    31 Mart 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    11:30 – Amkar vs L.Moscow – tivibu SPOR
    13:00 – Ümraniyespor vs BB Erzurum – beIN SPORTS MAX 1
    13:30 – Yeni Malatya vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS 1
    13:30 – Bologna vs Roma – tivibu SPOR 2
    14:30 – Crystal Palace vs Liverpool – S Sport
    15:00 – Giresunspor vs Altınordu – beIN SPORTS MAX 2
    15:00 – Boluspor vs Gaziantepspor – beIN SPORTS MAX 1
    16:00 – Antalyaspor vs Bursaspor – beIN SPORTS 1
    16:00 – Lazio vs Benevento – tivibu SPOR 4
    16:00 – Fiorentina vs Crotone – tivibu SPOR 5
    16:00 – Inter vs Hellas Verona – tivibu SPOR 2
    16:00 – Sassuolo vs Napoli – tivibu SPOR 2
    16:00 – Atalanta vs Udinese – tivibu SPOR 3
    17:00 – Man Utd vs Swansea – S Sport
    19:00 – S.Moscow vs Tosno – tivibu SPOR 4

    19:00 – Beşiktaş vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
    19:00 – Chievo vs Sampdoria – tivibu SPOR 5
    19:30 – Everton vs Man City – S Sport
    20:15 – Benfica vs V.Guimaraes – tivibu SPOR 3
    20:45 – PSV Eindhoven vs Nac Breda – tivibu SPOR 5
    21:45 – Juventus vs Milan – tivibu SPOR 2
    22:30 – Braga vs Sporting CP – tivibu SPOR 3
    03:00 – Cleveland vs New Orleans – S Sport
    03:00 – Oklahoma vs Denver – NBA TV
    13:00 – Beşiktaş SJ vs Banvit – beIN SPORTS 3
    14:00 – ASKİ (K) vs Beşiktaş (K) – TRT SPor
    15:15 – Tofaş vs Gaziantep – beIN SPORTS 3
    17:00 – Büyükçekmece vs F.Bahçe Doğuş – NTV
    18:00 – Bursaspor vs Antalyaspor – Bursaspor TV
    19:00 – Brescia vs Cantu – tivibu Spor

    1 Nisan 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    13:00 – Elazığspor vs Manisaspor – beIN SPORTS MAX 1
    13:00 – Espanyol vs Alaves – beIN SPORTS 4
    13:30 – Osmanlıspor vs Konyaspor – beIN SPORTS 1
    13:30 – Göztepe vs Kasımpaşa – beIN SPORTS 2
    14:30 – Dundee FC vs Hearts – tivibu SPOR 4
    15:30 – Groningen vs Ajax – tivibu SPOR 2
    15:30 – Arsenal vs Stoke City – S Sport
    15:30 – Adanaspor vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX 1
    15:30 – İstanbulspor vs Rizespor – beIN SPORTS MAX 2
    16:00 – Akhisarspor vs Başakşehir – beIN SPORTS 2
    16:30 – FK Ufa vs Zenit – tivibu SPOR 3
    17:15 – Leganes vs Valencia – beIN SPORTS 4
    17:45 – Feyenoord vs Excelsior – tivibu SPOR 2
    18:00 – Chelsea vs Tottenham – S Sport
    18:00 – Eskişehirspor vs Balıkesirspor – beIN SPORTS MAX 2
    18:00 – Denizlispor vs Ankaragücü – beIN SPORTS MAX 1

    19:00 – Rostov vs CSKA Moscow – tivibu SPOR
    19:00 – Galatasaray vs Trabzonspor – beIN SPORTS 1
    19:30 – Malaga vs Villarreal – beIN SPORTS 2
    21:45 – Atletico Madrid vs Deportivo – beIN SPORTS 2
    22:00 – Lyon vs Toulouse – beIN SPORTS 3
    01:09 – Loyola IL vs Michigan – tivibu Spor 2 –
    03:49 – Villanova vs Kansas – tivibu Spor 2
    13:00 – Trabzonspor vs P.Karşıyaka – beIN SPORTS 3
    13:30 – Barcelona vs Estudiantes – tivibu Spor 3
    16:00 – Selçuklu vs T Telekom – tivibu Spor
    17:00 – Muratbey Uşak vs Anadolu Efes – beIN SPORTS 3
    19:30 – Unicaja vs Real Madrid – tivibu Spor 3
    19:30 – Eskişehir vs Darüşşafaka – beIN SPORTS 3
    22:30 – San Antonio vs Houston – S Sport

    2 Nisan 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    14:45 – Preston North vs Derby County – beIN SPORTS 2
    17:00 – Not.Forest vs Barnsley – beIN SPORTS 2
    18:00 – G. Gaziantep FK vs Adana Demir – beIN SPORTS MAX 1
    19:30 – Portsmouth vs Wigan Ath – beIN SPORTS 2
    20:00 – Kayserispor vs Fenerbahçe – beIN SPORTS 1
    21:45 – Sheffield Utd vs Cardiff City – beIN SPORTS 2
    22:00 – Getafe vs Real Betis – beIN SPORTS 3

    Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan Tipbet’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

    iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

    İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

    iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

    30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 30-31 Mart – 1-2 Nisan 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir