16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı

16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı geniş ayrıntılı listesi

16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı ile iddaa karşılaşmaları hangi kanalda yayınlanıyor sorusuna en doğru cevabı ve ayrıntılı listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İddaa bülteninde yer alan karşılaşmaları takip etmek isteyenler için tarih ve saat sıralamasıyla birlikte hangi kanaldan izleyebileceğinizi bu sayfamız üzerinden ücretsiz paylaşmaktayız. Şimdilik bu sayfada yer alan karşılaşmaların sadece iddaa maçları hangi kanalda yayınlandığına dair bilgileri vereceğiz. Daha sonrası için maçları canlı izleyebileceğiniz linkleri de paylaşmaya çalışacağız.

Güvenilir Bahis Siteleri

Internet ortamında kolayca bahis yapabileceğiniz güvenilir, yüksek oranlara sahip ve bonus veren bahis sitelerine aşağıdaki listemiz üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.

  • Bets10 – 500 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • Mobilbahis – 1000 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • Tipbet – 1000 TL’ye kadar %100 ilk para yatırma bonusu – Hemen Kayıt Ol
  • 16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı ve geniş ayrıntılı listesi

    16 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    02:00 – Palmeiras vs Linense – beIN SPORTS 2
    18:00 – Altınordu vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX 2
    18:00 – Ankaragücü vs Rizespor – beIN SPORTS MAX 1
    20:00 – Konyaspor vs Beşiktaş – beIN SPORTS 1
    22:45 – Monaco vs Dijon – beIN SPORTS 2
    22:45 – Leicester vs Sheffield Utd – Tivibu Spor 3
    23:00 – Girona vs Leganes – beIN SPORTS 4
    05:00 – Minnesota vs LA Lakers – S Sport
    20:00 – EA7 Milano vs Cantu – Tivibu Spor 3
    21:00 – Gran Canaria vs Fuenlabrada – Tivibu Spor 2
    23:30 – Barcelona vs Baskonia – Tivibu Spor 2

    17 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    13:00 – Balıkesirspor vs Elazığspor – beIN SPORTS MAX 1
    13:00 – BB Erzurum vs Gaziantepspor – beIN SPORTS MAX 2
    13:30 – Antalyaspor vs Kayserispor – beIN SPORTS 1
    15:00 – Las Palmas vs Sevilla – beIN SPORTS 2
    15:30 – Giresunspor vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX 1
    15:30 – Manisaspor vs Adanaspor – beIN SPORTS MAX 2
    15:30 – Sheffield Wed. vs Swansea – Tivibu Kanal 82
    16:00 – Sivasspor vs Osmanlıspor – beIN SPORTS 1
    17:00 – Udinese vs Roma – Tivibu Spor 3
    18:00 – QPR vs Bolton – beIN SPORTS MAX 1
    18:00 – West Brom vs Southampton – Tivibu Spor 4
    18:00 – Brighton & Hove vs Coventry – Tivibu Kanal 82
    18:15 – Eibar vs Barcelona – beIN SPORTS 2

    19:00 – Paris SG vs Strasbourg – beIN SPORTS 3
    19:00 – Fenerbahçe vs Alanyaspor – beIN SPORTS 1
    20:30 – Alaves vs Deportivo – beIN SPORTS 2
    20:30 – Huddersfield vs Man Utd – Tivibu Kanal 82
    21:30 – SantoAndre vs Bragantino – beIN SPORTS MAX 1
    22:00 – Montpellier vs Guingamp – beIN SPORTS 3
    22:45 – Malaga vs Valencia – beIN SPORTS 2
    22:45 – Genoa vs Inter – Tivibu Kanal 82
    16:30 – Yalova Bld vs T Telekom – Tivibu Spor 2

    18 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    00:00 – Sao Caetano vs Ferroviaria – beIN SPORTS 3
    13:00 – Ümraniyespor vs Eskişehirspor – beIN SPORTS MAX 1
    13:30 – Bursaspor vs Yeni Malatya – beIN SPORTS 1
    13:30 – Karabükspor vs Akhisarspor – beIN SPORTS 2
    13:30 – K.A.Selçukspor vs Nazilli Bld – Kon TV
    13:30 – Yeşil Bursa vs 24 Erzincanspor – Bursaspor TV
    13:30 – Aydın 1923 vs Payasspor – tv DEN
    14:00 – Real Sociedad vs Levante – beIN SPORTS 3
    14:30 – Torino vs Juventus – Tivibu Spor 2
    15:00 – Norwich City vs Ipswich – beIN SPORTS 4
    15:30 – G. Gaziantep FK vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX 1
    16:00 – Trabzonspor vs Başakşehir – beIN SPORTS 1
    16:30 – Feyenoord vs Heracles – Tivibu Spor 4
    17:00 – Nice vs Nantes – beIN SPORTS 3
    18:00 – Adana Demir vs Boluspor – beIN SPORTS MAX 1
    18:15 – Atletico Madrid vs Athletic Bilbao – beIN SPORTS 2
    18:45 – PEC Zwolle vs Ajax – Tivibu Spor 4

    19:00 – Lille vs Lyon – beIN SPORTS 3
    19:00 – Kasımpaşa vs Galatasaray – beIN SPORTS 1
    19:30 – Leeds Utd vs Bristol City – beIN SPORTS 4
    20:30 – Espanyol vs Villarreal – beIN SPORTS 2
    22:45 – Real Betis vs Real Madrid – beIN SPORTS 2
    22:45 – Milan vs Sampdoria – Tivibu Spor 3
    23:00 – Marseille vs Bordeaux – beIN SPORTS 3
    23:00 – Sao Paulo vs Sao Bento – beIN SPORTS 4

    19 Şubat 2018 futbol ve basketbol iddaa tv programı

    01:30 – Ponte Preta vs Palmeiras – beIN SPORTS 2
    20:00 – Gençlerbirliği vs Göztepe – beIN SPORTS 1
    22:45 – Blackburn vs Bury – beIN SPORTS 3
    23:00 – Getafe vs Celta Vigo – beIN SPORTS 2

    Bets10’a Üye Ol – 500TL’ye kadar bonus kazan Mobilbahis’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan Tipbet’e Üye Ol – 1000TL’ye kadar bonus kazan

    iddaa maçları hangi kanalda yayınlanıyor?

    İddaa bülteninde yer alan maçlar yerli ve yabancı binlerce kanalda yayınlanmaktadır. Bahistika olarak biz bu sayfamız üzerinden Türkiye’de şifreli/şifresiz yayın yapan spor kanallarını öğrenebilirsiniz.

    iddaa maç programındaki spor kanallarını nasıl izleyebilirim?

    16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan karşılaşmaları internet ortamında arama motorları vasıtasıyla kolayca bir şekilde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca 16-17-18-19 Şubat 2018 iddaa tv programı listesinde yer alan spor tv kanallarının frekans bilgilerini sayfamızdan öğrenerek uydu üzerinden izleyebilirsiniz.


    Facebook Yorumları

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir